Jandarma Genel Komutanı Çetin’den Karaloğlu’na Ziyaret
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Münir Karaloğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birliklerde denetim yapmak üzere kente gelen Orgeneral Çetin’e Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tekin Aktemur eşlik etti.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, huzur şehri Antalya'yı ziyaret etmekten son derece mutlu olduğunu söyledi.

Antalya Bir Huzur Şehriyse Sizin Sayenizde
Antalya'da güçlü bir jandarma teşkilatı var olduğuna vurgu yapan Vali Karaloğlu, “Akseki'de komando birliğimiz var ve ihtiyaç duyulması halinde diğer illere de destek oluyoruz. Antalya bir huzur şehriyse bu teşkilatlarımızın sayesindedir. Emniyetimiz, jandarmamız, sahil güvenliğimiz çok güzel bir uyum içinde çalışıyor" diye konuştu.

Antalya Dünyanın En Önemli Merkezi
Vali Karaloğlu'nun emir, komuta, sevk ve idaresinde huzur şehri Antalya'yı ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Çetin, “Antalya hem ülkenin hem de dünyanın önemli turizm merkezlerinden birisidir. Antalya ülkemizin medarı iftiharı olan bir şehir. Antalya dünya markası bir şehir. Sizin, polis ve jandarmamızın burada göstermiş olduğu güvenlik hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizim de yapmamız gereken başka bir şey var ise her zaman hazırız" dedi.