VALİ KARALOĞLU VE BAKAN ÇAVUŞOĞLU ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI  

 
Vali Münir Karaloğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) 2017 yılı Basın Ödülleri ve Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması ödül törenine katıldı.
AGC ev sahipliğinde gerçekleşen ödül törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Ünal, Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, AGC Başkanı Mevlüt Yeni ve gazetecilerin katılımıyla gerçekleşti.
 
Ödül töreninde konuşan Vali Münir Karaloğlu, 24 saat durmadan çalışan, kamu hizmeti yapan gazetecileri, ayakta alkışlamak, takdir ve teşvik için senede bir gün AGC önderliğinde bir araya geldiklerini ifade etti.
 
“BİZLER SİZİN BAŞARINIZI ALKIŞLAMAK İÇİN BURADAYIZ”
AGC’nin sadece kendi mensuplarının sorunlarıyla ilgilenen bir cemiyet olmadığını belirten Vali Karaloğlu, “Kentin hangi sorunu varsa, hangi soruna işbirliğiyle dokunmamız gerekiyorsa mutlaka Antalya Gazeteciler Cemiyeti orada bizimle, kamuyla, sivil toplumla, yerel yönetimle birlikte sorunun üzerine gitmiştir. 2016 yılında ki büyük krizden çıkarken yurt dışında kurmuş oldukları dostluk ilişkileriyle Almanya ve Rusya pazarında tekrar geri dönüşte çok büyük katkıları oldu. Biz bu akşam sizin başarınızı ayakta alkışlamak için buradayız. Başarılarınızın devamı diliyoruz. Ben bu akşam ödül alan ve almayan bütün gazetecilerimizi kutluyorum” dedi.
 
“ÖLÜMLE TOKALAŞMA KAMPANYASINA DESTEK”
Konuşmasının sonunda bir süre önce Antalya’da başlatılan “Ölümle Tokalaşma” kampanyasına destek beklediklerini belirten Vali Münir Karaloğlu, “Büyük bir toplumsal sorun olan emniyet kemerinin takılmaması ve kemer tokalarını toplumun gündeminde tutmalıyız. İnşallah bu projemiz sadece Antalya’nın değil, Türkiye’nin kampanyasına dönüşür” şeklinde konuştu.
 
Törende protokol konuşmaların ardından, ödül alan gazetecilere ödülleri takdim edildi.
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com