YENİ SEZON İÇİN HAZIRIKLAR TAMAMLANIYOR  

 
Vali Münir Karaloğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kemer ve Beldibi Atık Su Tesislerini inceledi, ardından Kemer otel sektör temsilcileriyle bir araya geldi.
Vali Münir Karaloğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Kemer ve Beldibi Atık Su Tesislerini inceleyip çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve bölge otel yöneticileri ile toplantı yaptı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve TÜROFED Başkanı Osman Ayık da katıldı.
 
Toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan Bakan Ersoy, turizmin hızlı geliştiğini söyledi. Turist sayısının da hızla yükseldiğini belirten Ersoy, öncesinde oluşabilecek potansiyel duruma karşı önlem alınması gerektiğini aktardı.
 
YENİ SEZONA KADAR YATIRIMLARI SONUÇLANDIRACAĞIZ
Bakanlığın katkı ve koordinasyonunda Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin üstlendiği projelere destek olmak amacıyla incelemelerde bulunduğunu kaydeden Bakan Ersoy, "Sezonun yavaşladığı bu dönemde bölge yatırımcılarıyla görüşerek, onların katkılarını aldık. Hızlı bir şekilde turizm bölgelerimizde altyapı sorununu veya oluşabilecek potansiyelleri çözmek için rutin ziyaretimizi yaptık. Yeni sezona kadar bölgedeki yatırımları sonuçlandıracağız" diye konuştu.
 
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com