VALİ KARALOĞLU FIEP ZİRVESİ HOŞ GELDİNİZ YEMEĞİNE KATILDI  

 
Vali Münir Karaloğlu, 19 ülke Jandarma Genel Komutanlığının katılımı ile düzenlenen, FIEP Zirvesi Hoş Geldiniz Yemeği’ne katıldı.
Antalya’nın gözde turizm merkezi Belek’te Avrupa ve Akdeniz Jandarmalar ve Askeri Statülü Kolluk Kuvvetleri Birliği (FIEP) Zirvesi gerçekleştirilecek. Vali Münir Karaloğlu bu zirveye katılan ülkelerin Jandarma Genel Komutanları ile Hoş geldiniz yemeğinde bir araya geldi. 
 
Karşılıklı ilişkileri geliştirmek ve güçlendirmek, kolluk, işbirliği alanında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak amacıyla oluşturulan zirvenin hoş geldiniz yemeğinde konuşan Vali Münir Karaloğlu, ilin Valisi olarak konukları Antalya’da misafir etmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti.
 
Antalya’nın Rusya’dan, Avrupa’dan, Orta Doğu ve Uzak Doğu’dan turistleri ağırlayan güvenli bir turizm destinasyonu olduğunu vurgulayan Vali Münir Karaloğlu Antalya’nın turizmdeki başarısı ve hizmet kalitesine dikkat çekti. Antalya’da 404 tane 5 yıldızlı otel ve tatil köyü bulunduğunu ve bu yıl yaklaşık 14 milyon yabancı, 8 milyonda yerli olmak üzere toplam 22 milyon turistin şehri ziyaret edeceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.
 
ANTALYA EN GÜVENLİ TURİZM DESTİNASYONLARINDAN BİRİDİR
Konuşmasını Antalya’ya gelen her misafirin hem şehre, hem de düzenine hayran kalarak ayrıldığını aktararak sürdüren Karaloğlu “Kulaktan kulağa iletişimle de ülkelerine döndüklerinde bu muhteşem coğrafyayı anlatıyorlar. Biz tesislerimizin yeniliği, hizmetimizin kalitesi ve diğer rakip ülkelerle arasındaki fiyat üstünlüğüyle dünyanın en iyi turizm destinasyonlarının başında geliyoruz” dedi.
 
FIEP Zirve’sine katılan 19 ülke jandarma komutanlıklarına Antalya’da iyi vakit geçirmelerini temenni eden Vali Karaloğlu,  “Bu güzel organizasyonun ev sahipliği ve dönem başkanlığı yapan Jandarma ve katılan diğer yetkili kurumlarımıza teşekkür ederek, şehrimize tekrar hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.
 
 
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com