ANTALYA’DAN “ZEYTİN DALI HAREKÂTINA” ZAFER DUASI  

 
Sabah namazı öncesi Vali Münir Karaloğlu ile Antalyalı vatandaşlarımız Zeytin Dalı Harekâtı’nın zaferle sonuçlanması için Muratpaşa Camii’nde duada buluştu. Yapılan duanın ardından Vali Karaloğlu Cami’den çıkan Antalyalılara çorba ikramında bulundu.
Zeytin Dalı Harekâtı’nın zaferle sonuçlanması için Antalya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi Antalyalılara Muratpaşa Camii’nde sabah namazının ardından Kuran-ı Kerim okunarak dua edileceği çağrısında bulundu. Bu çağrıya icabet Antalyalılar sabah namazı için Muratpaşa Camii’nde buluştu.
 
Dua buluşmasına Vali Münir Karaloğlu’nun yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Garnizon Komutanı Piyade Albay Tahir Savran, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ile Antalya il protokolü ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. 
 
Program Fetih suresinin okunmasıyla başladı. Ardından sabah namazı kılınıp, Muratpaşa İlçe Müftüsü Celil Karaca’nın ettiği duayla eller semaya açıldı. Afrin Operasyonu, Zeytin Dalı Herakatı’nın zaferle sonuçlanması için edilen dua da ordumuzun muzaffer devletimizin payidar olması için bütün yürekler bir oldu.
 
Duanın ardından Vali Münir Karaloğlu Camii’den çıkan Antalyalılara çorba ikramında bulundu.
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com