VALİ KARALOĞLU ANTALYA’NIN GENÇ PATRONLARINI MİSAFİR ETTİ  

 
Vali Münir Karaloğlu Genç Organize Sanayi Derneği Başkanı Canan Gürkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Gençlerin enerjisinin sanayiye aktarılması gerektiğini belirten Vali Karaloğlu genç patronlara tavsiyelerde bulundu.
Vali Münir Karaloğlu’nun tecrübelerinden faydalanmak ve tavsiyelerini dinlemek amacıyla ziyarette bulunduklarını belirten genç patronlara Vali Karaloğlu, gençlerin yöneticilik kabiliyetlerini arttırmak adına bir araya gelmelerini çok değerli bulduğunu ifade etti. Aile şirketlerinde kuşaklar arasında geçişin sıkıntılı olduğunu söyleyen Vali Karaloğlu, birinci kuşağın çektiği sıkıntıları ve yaptığı mücadeleleri ikinci ve üçüncü kuşakların tecrübe edememesi sebebiyle Türkiye’de ve Dünya’da birçok aile şirketinin kayıplara karıştığını belirtti. Genç OSD’nin genç yaşta direksiyona geçmek için kendilerini hazırlamaları adına yaptığı çalışmaları takdir ettiğini dile getiren Vali Karaloğlu genç ziyaretçilerine Antalya TEKNOKENT’te faaliyet göstermekte olan genç girişimcilerin çalışmalarını incelemeleri ve hayat hikâyelerini dinlemelerinin faydalı olacağını tavsiye etti.
 
“ANTALYA’YI SANAYİDE DE CAZİP BİR ŞEHİR HALİNE GETİRMEK İSTİYORUZ”
18- 35 yaş arasında 50 üyelerinin olduğunu aktaran Genç OSD Başkanı Canan Gürkan, bölgeyle iştirak halinde çalışmalar yürüttüklerini, projeler ürettiklerini ve gençlerin Antalya OSB’de çalışma isteklerini arttırmak istediklerini dile getirdi. Firmalarının gelişimini arttırarak Antalya’yı sanayide de cazip bir şehir haline getirmek istediklerini belirten Canan Gürkan OSB’de yapımı devam eden Teknoloji Geliştirme Merkezi’ne derneklerinin ortak olmasının kendileri için büyük bir avantaj olduğunu teknolojik anlamda çalışan birçok genç arkadaşlarının yeni projeler üretebileceğini ifade etti.
 
Gençlerin ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Vali Karaloğlu genç patronlara çalışma hayatlarında başarılar diledi.
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com