VALİ KARALOĞLU ATSO ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI  

 
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ATSO’nun 2016 yılının kurumlar ve gelir vergisi rekortmenlerinin ödüllendirildiği törene katıldı. Vali Karaloğlu, Türkiye´yi hedeflerine taşıyacak en önemli illerden birinin Antalya olduğunu belirtti.
ATSO Konferans Salonu'ndaki ödül töreninde, 2016 yılının kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri, Türkiye'nin ilk 500 ve ikinci 500 dev sanayi kuruluşları arasında yer alan Antalya firmaları, en çok döviz ve istihdam sağlayan firmalar,  SGK'ya en çok prim ödeyen firmalar ve inovasyon ödülleri olmak üzere toplamda Antalya ekonomisinin 'en'leri durumundaki en çok ihracat yapan ve istihdam sağlayan 46 firma ve kişi ödüllendirildi.
 
ATSO'nun ödül törenine Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Vali Münir Karaloğlu, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak,  MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın ve Atay Uslu, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın ve ilçe belediye başkanları, ATSO Başkanı Davut Çetin, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve çok sayıda işadamı ve davetli katıldı.
 
Türkiye'yi Hedeflerine Şehirleri Taşıyacak
Törende konuşan Vali Münir Karaloğlu, 135 yıldır Antalya’nın ticaretine, sanayisine, ekonomisine lokomotiflik yapan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel ödül töreninde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Vali Karaloğlu, konuşmasına, “Türkiye, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri olan bir ülke ve Türkiye'yi bu hedeflerine şehirlerimiz taşıyacak. Türkiye'yi hedeflerine taşıyacak en önemli illerden bir tanesi de Antalya’dır. Antalya’da üreten, vergi veren ve istihdam sağlayan işadamlarımız, işkadınlarımız Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracaklardır" diye devam etti. 
 
Vali Karaloğlu, ATSO'da ödül alan tüm üyeleri kutlarken, daha önce valilik yaptığı Bursa ve Van'da da Fen Lisesi inşa eden TOBB adına Başkan Rifat Hisarcıkloğlu'na Antalya'ya kazandırdıkları Fen Lisesi için teşekkür etti.
 
Törende, ayrıca TOBB desteğiyle inşa edilen Fen Lisesi'nin açılış seremonisi de gerçekleştirildi.
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com